Tour Of The Universe

Jari

Re: Tour Of The Universe

Post 30 kwie 2009 21:43

Znaczy się kable w podłogę?
prey pisze:Wrong wokalnie lepiej, ale wersja albumowa czyli bez jaj :(
Personal wykonany jakby ktoś w ich w jaja kopnął. Zero pazura.
Właśnie odsłuchałem... zespół braci Gibb śpiewał taką pioseneczkę.... 'Tragedy'. Co to k***a jego mać jest? To jakaś popierdóła jest a nie żaden Personal Jesus. Jeśli tak mają zamiar to grać live na trasie to niech ten Benny Hill już im niczego nie aranżuje ani nie mixuje. Ogólnie ten patafian powinien dostać sądowy zakaz zbliżania się do urzadzeń rejestrujących i konsolet...
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9083
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 03 maja 2009 15:51

Jari, a bedziesz na koncercie?
Enjoy The Silence
Jari

Post 03 maja 2009 19:22

No będę... :shock: z kilku powodów: 01. sentyment do starych utworów, ale jak zagrają tak jak do tej pory to grali ostatnio to wykreślamy ten punkt, 02. towarzysz broni Nati, która nadal fanem owego zespołu jest, 03. ciekawość - lubię podpatrywać pewne techniczne rozwiązania sceniczne, aranżacyjne, nagłosnieniowe, być na bieżąco, 04. możliwość spotkania osób z tzw. Polski co to przyjaciółmi moimi są, 05. żeby mieć co krytykować na forum depechemodeforum.pl :8 :lol: Dobra, to ostatnie na razie nie bierzemy pod uwagę... A czemu Waść zapytujesz o moją bytność lub absencję na owym spektaklu?
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 03 maja 2009 19:29

Jari pisze: A czemu Waść zapytujesz o moją bytność lub absencję na owym spektaklu?
Puszczono już list gończy :D
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Jari

Post 03 maja 2009 19:56

A kto szuka? Przecież mnie naprawdę łatwo znaleźć nie trzeba na to wydawać 175 PLN :P Podaje adres: http://www.poloniapalace.com/?pid=196
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16620
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 03 maja 2009 20:06

No mamy zamiar Cię bratku pojmać i wtrącić do lochu na wieki. :lol: ;)
Jari

Post 03 maja 2009 20:27

No to ja odkupuje moje winy - wystarczy zajrzeć do wątku o moim zespole gdzie właśnie zapodałem bardzo szczególny plik, wręcz mający historyczne znaczenie w rozwoju muzyki polskiej (3 zespoły spotkały się w jednym utworze)...
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9083
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 03 maja 2009 21:28

A ja tak zapytalem dla prowokacji, wszak wiem juz od dawna ze na koncert sie wybieracie z Nati :)
Ja tez bede na koncercie ale chyba sie nie spotkamy :(
PS.
Zobacz jaki byl ciekawy odzew na moje pytanko. Konkluzja: wpiernicz i do lochu :D
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6742
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 04 maja 2009 18:04

Obejrzalem tego Personala (przeciez nie bede tracil czasu na sluchanie tego nowego syfu) z Later With Jools Holland i coz moge powiedziec... :/
Moze zaczne od warstwy muzycznej bo w sumie ona ma tutaj priorytet (choc wolalbym nie mowic) - kurde, jak zaczac zeby tych staruchow, co zapomnieli co to elektronika, nie zbesztac do konca? :roll: Lipna wersja przy ktorej nic sie nie napracowano. Standardowe struny Gore'a i gary Eignera brzmia tutaj nadzwyczaj zle. Wersja uboga artystycznie, ze az boli. Przekomicznie wyglada Fletcher z rekami za dupa, pozycja ciecia z biedronki. A skoro juz przy biedronce jestesmy - starosc nie radosc - szyja Gore'a wyglada jak przeterminowana krakowska sucha, wlosy Gahana nawet nie doczekaly sie ulizania (chocby woda z cukrem). O Eignerze i Gordeno sie nie wypowiadam bo mi zwisaja obaj totalnie, mogliby ich nie pokazywac wcale. Ogolnie to z przykroscia musze stwierdzic, iz DM prezentuje sie slabo. :/ Wizualnie i dzwiekowo po rowni pochylej. Zdaje sobie sprawe, ze to juz nie beda 30-latki z epoki Violatora czy Music'a ale zab czasu zgwalcil ich na sucho i to bardzo mocno. Zero podniety - ani przy albumie ani przy nadchodzacej trasie. Swiatelko w tunelu widze tylko w starych utworach ktore byc moze zostana zagrane a i tu boje sie o ich profanacje. :roll:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 04 maja 2009 18:27

Tak to już nie płomień to zaledwie ogarek :/ pociesza mnie to , że na takich wystepach DM nigdu dobrze nie wypadali

... ale co tam ja nuce

...I'm talking to you now
The fire still burns
Whatever you do now
The world still turns ...
astiz

Post 04 maja 2009 19:03

Przyznam,że bardzo liczyłem-i nadal liczę-na obiecane nowe aranżacje starych utworów;póki co,to cieniutko to coś wygląda :/ Jestem jednak ciekaw chociażby Perfect,Corrupt,Miles Away,czy Jezebel na żywo :P
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16620
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 04 maja 2009 20:26

slick pisze:A skoro juz przy biedronce jestesmy - starosc nie radosc - szyja Gore'a wyglada jak przeterminowana krakowska sucha, wlosy Gahana nawet nie doczekaly sie ulizania
Ciekaw jestem slick, jak Ty będziesz wyglądał w wieku 50 lat. ;) Przecież nikt z upływem czasu nie staje się młodszy. Po tylu latach niekończących się libacji, to oni i tak wyglądają nieźle.
Awatar użytkownika
SinnerInMe
Posty: 801
Rejestracja: 17 lip 2008 17:13
Ulubiony utwór: Higher Love
Lokalizacja: Warszawa

Post 04 maja 2009 20:49

Inauguracyjny koncert w Rockhal w Luksemburgu już po jutrze, a dziś odbyła się tam próba podczas której zespół zagrał People Are Pepople! [sic!] :shock:
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 04 maja 2009 21:03

Jak napisałes o ''people are people'' ,to nie wiem dlaczego przed oczami mi staneła scena z 101, wtedy w radiu jakis fan to zaśpiewał.Jak zagraja to ciekawi mnie w jakiej aranżacji :)
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21607
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 04 maja 2009 21:46

No nie wierze...
A Rudy tyle pierniczył jak to oni nie lubią PAP i tego nie grają. No i wyszli na hipokrytów :/ Dlaczego akurat ta słabizna a nie jakiś zajebisty kawałek z Ultry?
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
SinnerInMe
Posty: 801
Rejestracja: 17 lip 2008 17:13
Ulubiony utwór: Higher Love
Lokalizacja: Warszawa

Post 04 maja 2009 22:00

Na próbie grali też Strangelove, więc dotrzymali obietnicy. Zobaczymy czy będzie Master And Servant, może będą grać na przemian z People Are People?
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9083
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 04 maja 2009 23:16

To juz zdecydowanie wole M&S, ale jak zagraja PAP to nie zostanie nic innego jak spiewac z nimi.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11416
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 04 maja 2009 23:50

Odczepcie się ludziska :dont: People Are People to świetny kawałek a live to już wymiata w ogóle, M&S tak samo oceniam, niech się tylko ktoś dokopie to jakiego audio z tej próby czy coś... ciekawość mnie zżera bo w sumie to... przekonany jestem że będzie straszna profanacja tego utworu :/ ale usłyszeć to live w 2009 r. to już coś :fletch:
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21607
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 05 maja 2009 00:02

Cieszyć się z byle czego to też gówniany interes.
Już się przekonałem o tym na Touring The Angel.
Niby Everything Counts, niby czekałem prawie 10 lat ale.. co to było? :/
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 05 maja 2009 09:44

Hien pisze:No nie wierze...
A Rudy tyle pierniczył jak to oni nie lubią PAP i tego nie grają. No i wyszli na hipokrytów :/ Dlaczego akurat ta słabizna a nie jakiś zaczepisty kawałek z Ultry?

Andrzejek zawsze gada trzy po trzy i trzeba brać to co gada w ogromniasty cudzysłów :tak:
Nigdy nie przepadałem za PaP ale z chęcia usłysze go na nadchodzącej trasie , napewno znalazło by sie sporo kawałków które bardziej bym chciał usłyszeć , ale cóż .
Jeśli poraz enty maja zagrać ETS czy PJ to niech już lepiej będzie PaP , Strangelove czy MaS .

Zdaje sobie sprawe , że wiele osób bedzie na swoim pierwszym koncercie DM i własnie chciała by usłyszećte wszystkie standardy , ale ja to już przerabiałem i chce zmian , zmian diametralnych .

marzenia ściętej głowy ;)